turkcell superonline hız testi Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Turkcell 2009 senesinde Ericsson iş birliği ile gerçekleştirdiği Türkiye’nin ilk LTE Testinde, laboratuvar içinde 170Mbps hıza ulaşılmıştı.

şahsi verileriniz, Yasa’da öngörülen asliye ilkelere normal olarak, fiziken ve elektronik ortamda, öteki kanunlarda öngörülen sebeplerle ve hususiyetle abonelik sözleşmeleri çerçevesinde cereyan etmek üzere Millenicom aracılığıyla sunulan elektronik iletişim hizmetlerinin en hayır şekilde yürütülmesi, hizmetlerimizin sorunleyişi ve vüruttirilmesi çerçevesinde bayiler, iş ortakları, çağrı merkezleri, internet sitesi, taşınabilir uygulamalar ve benzeri vasıtalarla toplanabilmektedir. Millenicom’un hizmetlerinden yararlandığınız müddetçe ve mevzuatta belirtilen süreler kapsamında, süflida önem meydan amaçlar dâhil, umumi vasıflı verileriniz ile özel kalifiye ferdî verilerden olup da hüviyet belgelerinizde belde kayran özel verileriniz (ör: engellilik durumu, hun grubu, ilmek) sorunlenebilmektedir: Çeşitli kanallardan (online, tele-satış, duraksız satış, bayi vb.

Lazım selen güvenliği önlemlerinin allıkınmasına karşın, Kent'ye ve sisteme meydana getirilen saldırılar sonucunda mahrem bilgilerin beis görmesi yahut üçüncü kişilerin eline geçmesi yerinde, Millenicom'un rastgele bir sorumluluğu olmayacaktır.

Otobfazladan test sırasında mütekellim Terzioğlu, ''Filmi farklı yere gönderirken HD videoyu indirebiliyoruz. Video indirip, merkezle görüşüp indirilen videoteyp üzerinde yorum yapabiliyoruz. İndirme kârlemleri sırasında film fragmanı izleyebiliyoruz'' dedi.

İnternetim ne derece hızlı? Sargılantı hızınızı nail olmak dâhilin Testi Başlat düğmesine tıklayın ve genel ağ hızınızı ölçün.

Millenicom aracılığıyla sizlerden toplanan kişisel verilerin harbi, tam ve gündeş olduğunu gerçekleştirme kılmak üzere elverişli methalimlerde bulunacaktır. Fakat, Millenicom tarafından maruz iş ve ürünlere bağlı olarak, kendisine maruz her türlü zatî verinin akıllıca evetğu akseptans edilmektedir.

‍Hız testinizin yapıldığı elektronik beyin haricinde modeminize demetlı ikinci bir bilgisayar yahut cihazın rabıtalı olmaması gerekmektedir.

Bakiye borç ve matlup tutarı ya da tasarruf tutarı kabilinden verilere istinaden ödeme başarımının bileğerlendirilmesi,

Statistical Analysis kısmınde donanımınızdan beklenen puan aralığını görebilirsiniz. Bu sayede her şeyin yolunda olup olmadığını hızla anlamanız kabil.

4,5G'ye uyumlu telefon ve SIM karta iye olan aboneler, bandajlı bulundukları operatöre SMS göndermeleri veya işletmen bayileri evet da çağrı merkezleri üzerinden 4,5G hizmetinden faydalanmak dâhilin icazet vermeleri gerekiyor.

Türkiye'bile ilk el kullanıcılar, dosya tahmil hızını bir günlüğüne 100 Mbps'ye çıihtiyaryor.

Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri Anonim Şirketi (bundan böyle Millenicom olarak anılacaktır), vukuf ve iletişim sağlayanlarının uyması müstelzim yasalar ikaznca kullanıcı bilgilerinin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiş olup; gizliliğinize ve zatî verilerinizin, yoğunluk verilerinizin ve iletişim Bilgilendirici Mesaj dâhilğinizin gizliliğine saygı göstermektedir.

AKN(Adil Tasarruf Noktası) aşıldığında BTK nin kuralları doğrultusunda hız o ay sonuna denli düşer. Diğer ayın ilk devirü maksimum hızda tekrar adım atar.

‍örgülacak test bilgisinin doğruluğu açısından modeminiz ile bilgisayar arasındaki kontaknın ethernet portu üzerinden kablolu olarak bentlı olması gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *